катерина
сільченко

засновниця та дизайнерка бренду the COAT by Katya Silchenko

Адаптація роботи the COAT by Katya Silchenko до нових реалій

Я пам’ятаю, що ми почали працювати приблизно у 20-х числах березня. У цей період ми вивезли склад до Львова. Було відчуття, що я не можу працювати, тож я не хотіла і починати, бо кому взагалі у такий складний час потрібні всі ці речі. Але я зняла квартиру для команди, вивезла склад, зв’язалася з партнерами у Львові.

Я зняла Stories, у якому звернулася до підписників та клієнтів: «Якщо у вас є бажання, підтримайте нас», тому що колекція весна-літо вже була відшита і вона мала бути представлена в новому шоурумі. Після мого звернення люди почали писати з різних куточків світу: Канади, Америки, країн Європи. Наші клієнти стали робити замовлення, і згодом ми відновили роботу в онлайн-форматі. Через декілька днів наші клієнти почали приходити до нашого простору у Львові.

Вислiв: «Виживе той, хто найшвидше адаптувався до нового» допомiг взяти себе в руки

Я знала, як адаптуватися до локдауну. У той період я навіть встигла підготувати два приміщення і зробити ремонт у них. Але як діяти під час війни, я не знала.

Тоді я почула вислів: «Виживе той, хто найшвидше адаптується до нового», який допоміг мені взяти себе в руки. Разом з тим мене дуже підтримала моя команда, яка однозначно відповіла, що готова працювати, попри все.

Уже через місяць ми продавали 25-30 одиниць щодня онлайн. Це дуже хороші показники навіть для мирного часу.

Про патріотичну колекцію та волонтерську місію

Насправді я хотіла зробити цю колекцію ще до 30-го Дня Незалежності України. Я заздалегідь замовила всі необхідні матеріали. Однак італійці переплутали кольори, відправивши не ті відтінки синього та жовтого. Я не прийняла товар та поставила на паузу випуск патріотичної колекції.

На початку повномасштабного вторгнення, десь 10 березня, я зв’язалася з італійцями та запитала: «Тепер ви зрозуміли, чому важливо не плутати кольори?»

Після цього італійські виробники погодилися за тиждень виправити всі помилки та надіслати матеріали в Україну. І вже наприкінці березня я приїхала до Італії, де також перебували моя дитина та мама.

І так усе почалося. Я не думала, що речі з колекції матимуть такий успіх і їх захочуть копіювати. Я спокійно ставлюся до реплік, натомість дехто взяв відео першої леді Олени Зеленської в наших кросівках і написав: «Хочете такі — ідіть до нас». Це було дуже нахабно та неправильно.

Поміж іншого ми мали благодійну мету, продаючи ці кросівки. Ми допомагали багатьом фондам, більшість із яких опікуються жінками та дітьми.

Про те, що клієнти купують сьогодні

Це зазвичай речі з теплих тканин, адже настає зима та морозні дні. Але хотілось би, щоб у кошиках наших покупців з’являлися і шоупіси, і речі з пір’ям. Однак це зараз не на часі.

Дуже багато клієнтів хочуть просто зігрітися, укритися та заховатися від цього світу, відчувши таким чином безпеку.

Саме це я відчуваю особисто. Попри те що більшість наших клієнтів зараз розкидані по всьому світу, вони приїжджають в Україну, аби купити речі від українських дизайнерів.

Люди хочуть просто зiгрiтися, укритися та заховатися вiд цього свiту, вiдчувши таким чином безпеку.

Дизайнерам потрібно випереджати час та швидко адаптуватися до нових реалій, і, коли в моєму житті стається щось нове або відбуваються зміни, я цьому радію та бачу перспективу. Я йду за новим, попри страх. Мене оточують такі ж люди у роботі та серед друзів.

Я вірю, що війна закінчиться нашою перемогою, і всі мають розуміти, що до України буде посилена увага, тому до цього треба готуватися.

Про натхнення

Для мене це про кохання. Мені пощастило, адже я зустріла дійсно свого чоловіка і мене надихає наше спілкування, його підтримка. Він мені говорить: «Ти моя героїня», «Ти перша жінка, яка мене так вразила — по-справжньому, в саме серце». А він мій герой, тому що робить багато хороших справ.

Узагалі кажуть, що навіть колекції бренду зараз мають інший характер — думаю, це наслідок моїх внутрішніх змін та змін навколо мене з того часу, як він увійшов у моє життя. У якийсь момент я зневірилася у коханні й не могла зрозуміти, що щире кохання існує. За час вторгнення багато пар розійшлося, однак я вважаю, що це не проблема, а зовсім навпаки. Це означає, що ламається дещо старе, тому не варто за нього триматися. Просто відчуття того, що воно має відмерти, посилилося на тлі глобальних змін, таких як війна. Однак пам’ятайте, що вам обов’язково зустрінуться нові люди.

Суперсила українців

Я бачу суперсилу в своїй команді. Ось, наприклад, 10 жовтня, коли РФ обстріляла Київ великою кількістю ракет, моя команда в офісі співала гімн та відкрила шампанське. Коли я це побачила, почала плакати і сміятися одночасно. Я так вдячна їм. Загалом наші люди, попри всі складнощі, роблять ремонти, повертаються додому, працюють. І в ці моменти я розумію, які ми сильні та незламні.

Я бачу суперсилу в нашiй командi.

Samsung Galaxy Flip4

З новим Samsung Galaxy Flip4 ви сприйматимете життя в нових ракурсах. Компанія Samsung представила новий водозахисний складаний смартфон Samsung Galaxy Flip4, який продовжує ламати стереотипи й полегшувати.

Galaxy Flip4 створений міцним і зовні, і всередині. Це перші у світі водозахисні складані смартфони рівня IPX8, що не бояться води. Galaxy Flip4 здатен витримати занурення на глибину 1,5 м до 30 хвилин. Це найтривкіший складаний пристрій з ексклюзивним склом Corning® Gorilla® Glass Victus®+. А його шарнір захищений Armor Aluminum — фірмовим каркасом з особливо міцного алюмінієвого сплаву.

Зовнішній вигляд смартфону та його компактний дизайн буде привертати увагу під час будь-якої події. Компактний, але потужний Galaxy Flip4 — це повнорозмірний смартфон, який у складеному вигляді легко поміститься навіть у найменшій кишені вашого вбрання. До того ж багата кольорова палітра органічно підкреслить ваші стильові вподобання. Виберіть колір, який пасує до всього, але ні на що не схожий: перлистий фіолетовий, графітовий чи блакитний.

Самовираження — показник індивідуальності. Зовнішній екран Galaxy Flip4 — це ще 1,9 дюйма простору для самовираження. Змінюйте його скільки завгодно, використовуючи власні відео, фото чи емодзі для персоналізації пристрою. Ви можете також легко оновлювати екран відповідно до свого настрою, вбрання чи нагоди.

Особливої уваги заслуговує камера телефону. Окрім високоякісних фронтальної та основної камер смартфон оснащений FlexCam — універсальним інструментом для зйомки без необхідності тримати камеру в руках. Про кількість знімків можна не турбуватися, тому що вбудована пам’ять до 256 ГБ / 128 ГБ здатна вмістити все необхідне.

Також інтегрована в апаратні та програмні засоби смартфону платформа Samsung Knox забезпечує багаторівневий захист ваших приватних даних, у тому числі й особистих фото.

Окрім цього, з Galaxy Flip4 знімати групові селфі стало ще простіше. Робіть селфі за допомогою основної камери, використовуючи зовнішній екран як видошукач. Ви можете з відстані контролювати деталі в повноекранному форматі чи, торкнувшись екрана, перейти на загальний вид, щоб перевірити, чи всі потрапляють у кадр.

Galaxy Flip4 оснастили сучасним енергоефективним 4-нм процесором і батареєю ємністю 3700 мА∙год, що забезпечує здатність працювати годинами поспіль навіть в інтенсивних режимах і за обмеженого доступу до джерел підзаряджання. У користувачів смартфону є можливість швидко заряджати гаджет через кабель і за допомогою бездротового заряду Fast Wireless Charging 2.0. А функція бездротової передачі заряду Wireless PowerShare дозволить поділитися ним із другом чи підзарядити свої навушники.