ВАЛЕРІЯ
ГУЗЕМА

засновниця та CEO Guzema Fine Jewelry

Адаптація бренду Guzema Fine Jewelry до нових реалій

Ми досі продовжуємо адаптувати свій бізнес. Перед нами кожного дня з’являються нові виклики. Зараз ми зіткнулися з аварійними відключеннями світла. Проте я розумію, що ми можемо адаптуватися до всього.

Загалом після 24 лютого, звичайно, було складно, тому що перші два тижні ми взагалі не розуміли, що робити, куди бігти. Я із Чернігова, який перший місяць був у оточенні, тому для мене цей час був надзвичайно складним.

Перше, що ми зробили, — почали волонтерити. 24/7 я проводила з телефоном у руках. Однак, попри все, ми достатньо швидко відновили свою роботу в Guzema Fine Jewelry завдяки нашим клієнтам, які почали до нас звертатися, бажаючи зробити замовлення.

Про початок вторгнення

24 лютого я перебувала в шоурумі в Києві й була надзвичайно розгублена. Зранку один із клієнтів навіть зателефонував та запитав, чи надійде йому кольє, яке він придбав як подарунок своїй дружині. Тому 24-го ми ще працювали, закриваючи всі робочі питання.

Перший час ми працювали з різних точок світу. Наша команда почала працювати онлайн, приймати замовлення у будь-якій ситуації. Уся робота була дистанційною. Мені допоміг досвід коронавірусних обмежень у плані віддаленої роботи.

Я також зрозуміла, що у кожного бізнесу має бути резервний фонд. Саме він допоміг нам виплачувати заробітні плати за березень, квітень та травень. Згодом, у квітні, ми вже відкрили шоурум у Києві, а наприкінці місяця запустили виробництво. Зараз майже вся команда в Києві.

Щодо викликів у бізнесі, їх купа: від курсу долара, цін на золото, які постійно стрибають, до міжбанківських обмежень стосовно міжнародних платежів. Усе це ускладнює процес роботи, але люди адаптуються, і ми — також.

Загалом мене надихають українці, бо я бачу, яка ми сильна нація. Сказали тримати економіку України — і всі як один пішли працювати, попри всі складнощі.

Найбiльший виклик— це впоратися морально i психологiчно

Виклики, які стоять перед брендом

Викликів дуже багато. Найбільший — це впоратися морально і психологічно з нинішніми реаліями. Зрозуміти, що ми не маємо права опускати руки. Мені здається, що перший плідний місяць волонтерства врятував мене. Читаючи страшні новини на початку вторгнення, я поринула у глибокий відчай. Побороти його мені допомогла праця. Коли ти чимось зайнятий, працюєш, підтримуєш когось чи просто робиш свою справу — це допомагає відволіктися й рухатися далі.

Найбiльший виклик— це впоратися морально i психологiчно

Суперсила українців

Наша суперсила — у єдності.

Зараз я відчуваю сором за те, що після 2014 року я не усвідомлювала масштаби того, що відбувається на сході України. Я усвідомила це лише 24 лютого. Мені дійсно соромно, що ми не приділяли цьому достатньої уваги.

Сьогодні українці показали всьому світу, що ми дуже сильна, єдина нація. І звичайно, ми зрозуміли, що вдома — найкраще.

Сьогодні українці показали всьому світу, що ми дуже сильна, єдина нація. І звичайно, ми зрозуміли, що вдома — найкраще.

Я взагалi вважаю, що зараз наша держава — це серце свiту

Про натхненнЯ

Зараз, коли я приїжджаю до Києва, я люблю прогулюватися вулицями міста. Мене надихають місто та люди. Подорожуючи, я познайомилася з багатьма людьми різних національностей. Але я можу сказати, що у нас найгарніша нація. Українки — дуже красиві жінки. І загалом нашу ментальність, те, як ми живемо, не порівняти ні з чим. Нам завжди здавалося, що краще там, де нас немає, але ні, ми — найкрасивіші, найпрогресивніші, найтехнологічніші — тут, в Україні. Я взагалі вважаю, що на сьогоднішній день Україна — це серце світу.

Samsung Galaxy Flip4

Нові реалії вимагають свіжих ідей та нетривіальних рішень. Ідучи в ногу із сучасними трендами, компанія Samsung представила новий водозахисний складаний смартфон Samsung Galaxy Flip4. Четверте покоління Galaxy Fold Flip продовжує ламати стереотипи та пропонує сучасний дизайн у поєднанні з міцним і водночас витонченим корпусом.

Це перші у світі водозахисні складані смартфони рівня IPX8, що не бояться води. Galaxy Flip4 здатен витримати занурення на глибину 1,5 м до 30 хвилин. Це найтривкіший складаний пристрій з ексклюзивним склом Corning® Gorilla® Glass Victus®+. А його шарнір захищений Armor Aluminum — фірмовим каркасом з особливо міцного алюмінієвого сплаву.

Камера Galaxy Flip4 зафіксує найважливіші події вашого життя, які ви захочете переглядати знову і знову. Про кількість знімків можна не турбуватися, тому що вбудована пам’ять до 256 ГБ / 128 ГБ здатна вмістити все необхідне.

Смартфон має режим для нічної зйомки, що долає завісу темряви. Деталі набувають чіткості завдяки групуванню кількох пікселів у один більший для підвищення світлочутливості.

Технологія Nightography призначена не лише для фотографії, а й для фільмування. Навіть у динамічних сценах відео залишається плавним і не тремтить завдяки вдосконаленим системам оптичної стабілізації зображення та цифрової стабілізації відео, а потужна технологія Super Night Solution дає змогу мінімізувати шуми на нічних записах.

Окрім цього, завдяки FlexCam створювати контент стало простіше. FlexCam з можливістю встановити камеру за вашим режисерським задумом дозволяє знімати себе, друзів або акторів у нових ракурсах. Готовий фільм ви можете легко та швидко завантажити в соціальну мережу.

Функції Samsung Galaxy Flip4 забезпечують можливість збиратися у відеочатах і проводити конференції, звільнивши руки для інших справ. Просто покладіть його, розкривши на потрібний кут.

Аби ви не переймалися через заряд смартфону, Galaxy Flip4 оснастили сучасним енергоефективним 4-нм процесором і батареєю ємністю 3700 мА∙год, що забезпечує здатність працювати годинами поспіль навіть в інтенсивних режимах і за обмеженого доступу до джерел підзаряджання.